Hopp til innhold
SjekkScore
B

Blekkverket AS

Storgata 26, 1607 Fredrikstad
Etablert 2016Sjekker åpningstid
Over SjekkScore-snittet i Fredrikstad
4.9av 5
136 anmeldelser
Google-snitt i Fredrikstad4.9
Lik Google-snittet

SjekkScore: detaljert oversikt

Om metodikken →

Kundetilfredshet

92/100
Vekt: 45%
Utmerket
Google-rating (Bayesian)
66/70
Antall anmeldelser
26/30

Pristransparens

0/100
Vekt: 15%
Svak
Prisdekning
0/40
Priskvalitet
0/25
Prisdetaljer
0/25
Prisbredde
0/10

Digital tilstedeværelse

87/100
Vekt: 20%
Utmerket
Online booking
50/50
Har nettside
25/25
Google Business komplett
12/15
SSL/HTTPS
0/10

Tjenestetilbud

60/100
Vekt: 20%
God
Tatovering
30/30
Piercing
20/20
Konsultasjon
10/10
Cover-up / overtatovering
0/15
Skreddersydd design / freehand
0/15
Retusj / touch-up
0/10

Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 28. juni 2026.

Google Maps

Tjenester

Tatovering

Tatovering

Piercing

Piercing

Konsultasjon og gavekort

Konsultasjon

Er dette din bedrift?

Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.

  • Oppdater kontaktinfo og åpningstider
  • Vis priser og tjenester
  • Se hva som påvirker SjekkScore
SjekkScore Verifisert
Krev denne profilen

Gratis å registrere. Ingen bindingstid.

Om Blekkverket AS

Blekkverket er Fredrikstads største tatoveringsstudio, etablert 1. september 2016. Studioet tilbyr tatovering, piercing og rødlysterapi med fokus på god service, grundig rådgivning og et mangfold av stilretninger fra flere erfarne tatovører.

Hva tilbyr Blekkverket AS?

136 Google-anmeldelser gir 4.9 av 5 stjerner. Blekkverket AS i Fredrikstad har SjekkScore 71/100. 3 tjenestetyper er registrert.

Blekkverket AS ble grunnlagt i 2016. Spesialisert på tatovering og piercing. Blekkverket AS tilbyr også piercing med sterilt engangsutstyr og smykker i kroppsvennlig materiale.

Tjenester hos Blekkverket AS

Blekkverket AS har 3 tjenester i sitt tilbud: Tatovering, Piercing og Konsultasjon.

Be om en konsultasjon eller spør om timepris og minstepris for de ulike tjenestene. Be om en konsultasjon for et nøyaktig tilbud.

Hva koster tatovering hos Blekkverket AS?

Blekkverket AS oppgir foreløpig ikke priser på nett. Tatovering prises som regel etter timepris eller per motiv, og settes etter en konsultasjon der motiv, størrelse og plassering avklares. Et lite motiv har ofte en fast minstepris, mens et stort arbeid prises etter timer. Be om en konsultasjon for et nøyaktig tilbud.

Anmeldelser og kundetilfredshet

Blekkverket AS har 136 Google-anmeldelser med snittvurdering 4.9 av 5 stjerner. Snittet blant tatoveringsstudioer i Fredrikstad er 4.9. Et tatoveringsstudio med 136 anmeldelser og 4.9 stjerner har et solid omdømme.

SjekkScore er 71/100, 8 poeng over snittet i byen.

Betaling og time hos Blekkverket AS

Tatovering er en tjeneste du betaler selv, og det finnes ingen offentlig refusjon for tatovering eller piercing hos Blekkverket AS. Du trenger ingen henvisning, og en konsultasjon kan bestilles direkte. Et lite motiv har ofte en fast minstepris, mens et stort motiv prises som timepris. Prisen avhenger av størrelse, detaljnivå og plassering, og avklares etter en konsultasjon. Hør med studioet om ventetid på time, særlig for større motiv som krever flere økter.

Beliggenhet og kontakt

Studioet finner du i Storgata 26, 1607 Fredrikstad. Åpent hverdager 11:00 til 17:00. Lørdag: 11:00 til 15:00. Ring studioet for å avtale en time. Se kartet for veibeskrivelse.

Ring studioet for å avtale en konsultasjon. Blekkverket AS har 3 registrerte tjenester. Sammenlign med andre tatoveringsstudioer i Fredrikstad.

Kontakt og beliggenhet

Storgata 26, 1607 Fredrikstad
Sjekker åpningstid
Mandag11:00 – 17:00
Tirsdag11:00 – 17:00
Onsdag11:00 – 17:00
Torsdag11:00 – 17:00
Fredag11:00 – 17:00
Lørdag11:00 – 15:00
SøndagStengt

Andre tatoveringsstudioer i Fredrikstad

Ofte stilte spørsmål

Blekkverket AS har 3 registrerte tjenester, blant annet Tatovering, Piercing og Konsultasjon. Spesialtjenester inkluderer piercing. Kontakt studioet for å avtale en konsultasjon tilpasset motivet ditt.

Priser for Blekkverket AS er ikke tilgjengelige. Be om en konsultasjon. Tatoveringsstudioer oppgir vanligvis en timepris og en minstepris.

Nei, du kan bestille en konsultasjon direkte hos Blekkverket AS uten henvisning. Tatovering og piercing er tjenester du betaler selv, uten offentlig refusjon.

Et skreddersydd motiv hos Blekkverket AS prises etter en konsultasjon, særlig ved store arbeider som sleeves eller rygg. Et lite motiv har som regel en fast minstepris. Kontakt studioet for å avtale en konsultasjon og få et tilbud tilpasset motivet ditt.

Seriøse tatoveringsstudioer bruker sterilt engangsutstyr og følger strenge hygienerutiner. Et godt studio viser porteføljen åpent, slik at du kan finne en tatovør med riktig stil. Be om å se porteføljen til Blekkverket AS for å vurdere håndverket og stilen.

Tatovører jobber gjerne i bestemte stiler, som realisme, tradisjonell old-school, japansk, blackwork, dotwork, fineline eller lettering. Den beste måten å vurdere håndverket på er å se porteføljen, ofte på Instagram. Spør Blekkverket AS om hvilke stiler de er sterkest på, og se gjennom tidligere arbeid før du bestiller.

Blekkverket AS har 4.9/5 stjerner basert på 136 Google-anmeldelser. Tilbakemeldingene er svært gode. Snittet i Fredrikstad er 4.9.

Vi har ikke registrert nettbestilling hos Blekkverket AS. Ring studioet eller send melding på Instagram for å avtale en konsultasjon.

Blekkverket AS scorer 71/100. Det er 8 poeng over snittet i Fredrikstad (snitt 63). Scoren baseres på anmeldelser, digital tilstedeværelse, tjenestetilbud og pristransparens.

Diskusjoner om Blekkverket AS

Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet

Ingen diskusjoner om Blekkverket AS ennå

Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.

Diskuter denne bedriften