Hopp til innhold
SjekkScore
F

Fonn Thaimassage

Få stemmer
Storgata 17, 3181 Horten
Sjekker åpningstid
5.0av 5
6 anmeldelser
Google-snitt i Horten4.8
På linje med snittet i Horten

Stjerner og innsyn

Hva betyr dette? →
Kundetilfredshet
5

Lite data bak stjernen ennå

SjekkScore · Åpenhet
41/100

Også usikker med lite data

Kundetilfredshet65
PristransparensIkke oppgitt
Digital nærvær43
TjenestetilbudIkke oppgitt
Verifiserte åpningstiderHar nettsidePriser publisertOnline booking

Her kan du lene deg på det de faktisk har delt, og fylle inn resten selv.

SjekkScore: detaljert oversikt

Om metodikken →

Kundetilfredshet

65/100
Vekt: 40%
God
Google-rating (Bayesian)
64/70
Antall anmeldelser
1/30

Pristransparens

0/100
Vekt: 25%
Svak
Prisdekning
Priskvalitet
Prisdetaljer
Prisbredde
0/10

Digital tilstedeværelse

43/100
Vekt: 20%
Middels
Har nettside
25/25
SSL/HTTPS
10/10
Google Business komplett
8/15
Online booking

Tjenestetilbud

0/100
Vekt: 15%
Svak
Klassisk massasje
Thaimassasje
Fotmassasje
Aromaterapimassasje
Dypvevsmassasje
Idrettsmassasje
Nakke-, skulder- og ryggmassasje

Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 30. juli 2026.

Google Maps

Tjenester

Ingen tjenester registrert ennå.

Er dette din bedrift?

Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.

  • Oppdater kontaktinfo og åpningstider
  • Vis priser og tjenester
  • Se hva som påvirker SjekkScore
SjekkScore Verifisert
Krev denne profilen

Gratis å registrere. Ingen bindingstid.

Om Fonn Thaimassage

Fonn Thaimassage er en massasjeklinikk i Horten. Fonn Thaimassage oppnår SjekkScore 41 av 100, basert på 6 anmeldelser, behandlingstilbud, priser og digital tilstedeværelse.

Om Fonn Thaimassage i Horten

Fonn Thaimassage i Horten oppnår 41/100 på SjekkScore. 6 Google-anmeldelser gir 5 av 5 stjerner.

Hva sier kundene om Fonn Thaimassage?

Fonn Thaimassage har 6 Google-anmeldelser med vurdering 5 av 5 stjerner. Snittet i Horten er 4.8. 6 vurderinger er for få til å si noe sikkert, men de er et startpunkt.

Hva koster massasje hos Fonn Thaimassage?

Prisinformasjon for Fonn Thaimassage er ikke registrert. I massasjebransjen settes prisen per behandling, med varigheten som viktigste faktor, og noen former som gravidmassasje eller hot stone kan ligge litt over de vanlige øktene.

Behandlinger hos Fonn Thaimassage

Tilbudet hos Fonn Thaimassage er ikke kartlagt i vår database. Kontakt klinikken for detaljer. De fleste steder kan du velge både lengde og form på behandlingen, og de gir gjerne en anbefaling ut fra hva du ønsker å oppnå med timen.

Hvilken behandling passer for deg?

Uten registrerte behandlingsformer for Fonn Thaimassage er det beste rådet å beskrive hva du vil ha ut av timen. Ønsker du å slappe av, eller kjenner du deg spent i nakke og skuldre? Svaret avgjør både trykk og lengde på økten.

Slik foregår et besøk hos Fonn Thaimassage

Fonn Thaimassage tar imot kunder etter avtale. Sett av litt tid før og etter selve behandlingen, slik at du rekker en kort prat om hva du ønsker og ikke må hoppe rett videre.

Nevn graviditet, ferske skader, hudplager og faste medisiner før dere starter. Ved tvil om noe helsemessig bør du snakke med lege først.

Beliggenhet og kontakt

Besøksadressen til Fonn Thaimassage er Storgata 17, 3181 Horten. Åpent hverdager 10:00 til 22:00. Lørdag: 12:00 til 22:00. Fonn Thaimassage tar imot kunder etter avtale.

Om vurderingen

Vurderingen er uavhengig og bygger på data vi kan etterprøve. Kundetilfredshet teller mest, deretter pristransparens, digital tilstedeværelse og behandlingstilbud. Fonn Thaimassage kommer best ut på kundetilfredshet. Fonn Thaimassage ligger på 41/100 blant 4 klinikker i Horten.

Fonn Thaimassage har SjekkScore 41/100 og 0 behandlinger. Ring klinikken for å avtale time.

Kontakt og beliggenhet

Storgata 17, 3181 Horten
Sjekker åpningstid
Mandag10:00 – 22:00
Tirsdag10:00 – 22:00
Onsdag10:00 – 22:00
Torsdag10:00 – 22:00
Fredag10:00 – 22:00
Lørdag12:00 – 22:00
Søndag12:00 – 22:00

Andre massasjeklinikker i Horten

Ofte stilte spørsmål

Priser for Fonn Thaimassage er ikke registrert hos oss. Spør om prisliste ved bestilling, og be om prisen for både en halvtime og en time.

Vanlige lengder er 30, 60 og 90 minutter. En halvtime brukes gjerne på ett område som nakke og skuldre, mens en time rekker over hele kroppen.

Navnene varierer mellom klinikker, men skillet går mellom rolig helkropp og fastere arbeid på et avgrenset område. Beskriv hva du ønsker, så anbefaler behandleren form.

Det skal kjennes håndterbart hele veien. Kjenner du skarp smerte, si fra umiddelbart, da skal behandleren lette på trykket eller bytte område.

Det varierer fra person til person. Spør Fonn Thaimassage om hva de anbefaler etter første behandling, og juster etter hvordan du kjenner deg.

Fortell om graviditet, ferske skader, hudplager og faste medisiner. Nevn også hvilke områder du vil prioritere og om du foretrekker hardt eller mildt trykk.

Du trenger ingen henvisning, og du bestiller direkte hos Fonn Thaimassage. Massasje hos en massasjeklinikk betaler du selv, og behandlingen gir ikke offentlig refusjon.

Med 5 av 5 stjerner og 6 anmeldelser har Fonn Thaimassage svært gode tilbakemeldinger. Snittet i Horten er 4.8. SjekkScore er 41/100.

Diskusjoner om Fonn Thaimassage

Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet

Ingen diskusjoner om Fonn Thaimassage ennå

Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.

Diskuter denne bedriften