Fysioterapaut Beate Ytreberg publiserer ikke priser på nett. Kontakt klinikken direkte. Privatpris for fysioterapi er typisk 400 til 900 kr per time.
Fysioterapaut Beate Ytreberg
Åpenhet i praksis
Hva betyr dette? →Speiler hvor fornøyde kundene er
Ikke nok publisert til en score
Folk har knapt fått delt opplevelsene sine her, så vi lar tallet vente.
SjekkScore
Ikke nok data til å beregne SjekkScore. Denne bedriften trenger minst 3 anmeldelser.
Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 12. juni 2026.
Tjenester
Ingen tjenester registrert ennå.
Er dette din bedrift?
Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.
- ✓Oppdater kontaktinfo og åpningstider
- ✓Vis priser og tjenester
- ✓Se hva som påvirker SjekkScore
Gratis å registrere. Ingen bindingstid.
Om Fysioterapaut Beate Ytreberg
Ingen informasjon tilgjengelig. Innholdet som ble levert er fra UiT (Universitetet i Tromsø) sine ansattsider og ikke fra klinikken Fysioterapaut Beate Ytreberg.
Om Fysioterapaut Beate Ytreberg i Tromsø
SjekkScore 0/100 plasserer Fysioterapaut Beate Ytreberg i nedre del i Tromsø. Mer synlige priser og flere anmeldelser kan bidra til høyere score.
Behandlinger hos Fysioterapaut Beate Ytreberg
Vi har foreløpig ikke registrert spesifikke behandlinger for Fysioterapaut Beate Ytreberg. Kontakt klinikken direkte for informasjon om behandlingstilbudet. De fleste fysioterapiklinikker tilbyr manuellterapi, rehabilitering, trening og smertebehandling.
Hva koster fysioterapi hos Fysioterapaut Beate Ytreberg?
Fysioterapaut Beate Ytreberg publiserer foreløpig ikke priser på nett. Fysioterapipriser varierer avhengig av klinikk, behandlingstype og varighet. Kontakt klinikken for et prisoverslag.
Anmeldelser og kundetilfredshet
Fysioterapaut Beate Ytreberg har foreløpig ingen registrerte Google-anmeldelser. Uten anmeldelser baseres SjekkScore på pristransparens, digital tilstedeværelse og behandlingstilbud. Snittet i Tromsø er 4.7 stjerner.
Beliggenhet og kontakt
Du finner Fysioterapaut Beate Ytreberg i Olsgårdlia 9, 9015 Tromsø. Ta kontakt med Fysioterapaut Beate Ytreberg for å bestille time.
Fysioterapaut Beate Ytreberg har SjekkScore 0/100 og 0 behandlinger. Ring klinikken for time.
Kontakt og beliggenhet
Andre fysioterapeuter i Tromsø
Ofte stilte spørsmål
Du trenger ikke henvisning. Kontakt Fysioterapaut Beate Ytreberg direkte. Med legehenvisning kan du få HELFO-refusjon.
Fysioterapaut Beate Ytreberg ser ikke ut til å ha nettbooking. Ta kontakt per telefon. Sjekk klinikkens nettside for oppdatert info.
Fysioterapaut Beate Ytreberg scorer 0/100. Det er 49 poeng under snittet i Tromsø (snitt 49). Scoren baseres på anmeldelser, priser, tjenestetilbud og digital synlighet.
Diskusjoner om Fysioterapaut Beate Ytreberg
Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet
Ingen diskusjoner om Fysioterapaut Beate Ytreberg ennå
Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.
Diskuter denne bedriften