Hopp til innhold
SjekkScore
F

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen

Baker Østbys vei 26, 1351 Rud
Etablert 2003

Åpenhet i praksis

Hva betyr dette? →
Kundetilfredshet

For få anmeldelser til et tydelig bilde

SjekkScore · Åpenhet
/100

For lite data til å regne ut

Online bookingHar nettsideVerifiserte åpningstiderPriser publisert

Du kan trygt ta kontakt direkte og danne deg ditt eget inntrykk.

Er dette din bedrift?Legg til priser

SjekkScore

Ikke nok data til å beregne SjekkScore. Denne bedriften trenger minst 3 anmeldelser.

Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 12. juni 2026.

Google Maps

Tjenester

Konsultasjon og undersøkelse

Undersøkelse/KonsultasjonSvimmelhetsbehandling

Behandling

FysioterapibehandlingManuellterapi

Trening og rehabilitering

TreningsterapiSportsfysioterapi

Er dette din bedrift?

Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.

  • Oppdater kontaktinfo og åpningstider
  • Vis priser og tjenester
  • Se hva som påvirker SjekkScore
SjekkScore Verifisert
Krev denne profilen

Gratis å registrere. Ingen bindingstid.

Om Fysioterapeut Erlend Eimhjellen

Ingen relevant innhold om Fysioterapeut Erlend Eimhjellen kunne ekstraheres fra de tilgjengelige nettsidesidene. Sidefragmentene viser kun cookie-banners og struktur-metadata.

Om Fysioterapeut Erlend Eimhjellen i Bærum

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen scorer 0/100 i Bærum, 67 poeng under gjennomsnittet. 6 behandlingstyper er registrert.

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen ble grunnlagt i 2003. Spesialisert på idrettsfysioterapi og rehabilitering. Klinikken tilbyr manuellterapi ved autorisert manuellterapeut.

Behandlinger hos Fysioterapeut Erlend Eimhjellen

Fysioterapibehandlingene hos Fysioterapeut Erlend Eimhjellen inkluderer Manuellterapi, Fysioterapi, Idrettsfysioterapi, Konsultasjon fysioterapi, Rehabilitering og trening og Svimmelhet-behandling, totalt 6 tjenester. Klinikken tilbyr blant annet manuellterapi.

Kontakt klinikken for priser på de ulike behandlingene.

Hva koster fysioterapi hos Fysioterapeut Erlend Eimhjellen?

Prisinformasjon for Fysioterapeut Erlend Eimhjellen er ikke registrert. En vanlig fysioterapikonsultasjon koster typisk 400 til 900 kr avhengig av varighet og behandlingstype. Med HELFO-refusjon reduseres egenandelen betydelig.

Anmeldelser og kundetilfredshet

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen har foreløpig ingen registrerte Google-anmeldelser. Uten anmeldelser baseres SjekkScore på pristransparens, digital tilstedeværelse og behandlingstilbud. Snittet i Bærum er 4.6 stjerner.

Beliggenhet og kontakt

Du finner Fysioterapeut Erlend Eimhjellen i Baker Østbys vei 26, 1351 Rud. Ta kontakt med Fysioterapeut Erlend Eimhjellen for å bestille time.

Ring klinikken for time. Fysioterapeut Erlend Eimhjellen scorer 0/100 med 6 behandlinger. Sammenlign fysioterapeuter i Bærum.

Kontakt og beliggenhet

Baker Østbys vei 26, 1351 Rud

Andre fysioterapeuter i Bærum

Ofte stilte spørsmål

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen har 6 registrerte behandlinger, blant annet Manuellterapi, Fysioterapi, Idrettsfysioterapi, Konsultasjon fysioterapi og Rehabilitering og trening. Spesialbehandlinger inkluderer manuellterapi. Kontakt klinikken for å høre om behandling tilpasset dine plager.

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen publiserer ikke priser på nett. Kontakt klinikken direkte. Privatpris for fysioterapi er typisk 400 til 900 kr per time.

Ingen henvisning nødvendig. Du bestiller time direkte hos Fysioterapeut Erlend Eimhjellen. Legehenvisning gir rett til HELFO-refusjon og egenandelen teller mot frikort.

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen har manuellterapeut. En manuellterapeut kan vurdere plager, gi sykmelding og henvise til bildediagnostikk direkte. Ingen fastlege-henvisning nødvendig.

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen ser ikke ut til å ha nettbooking. Ta kontakt per telefon. Sjekk klinikkens nettside for oppdatert info.

Fysioterapeut Erlend Eimhjellen scorer 0/100. Det er 67 poeng under snittet i Bærum (snitt 67). Scoren baseres på anmeldelser, priser, tjenestetilbud og digital synlighet.

Diskusjoner om Fysioterapeut Erlend Eimhjellen

Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet

Ingen diskusjoner om Fysioterapeut Erlend Eimhjellen ennå

Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.

Diskuter denne bedriften