Kiropraktor Martin Pran publiserer ikke priser på nett. Kontakt klinikken direkte. En førstegangskonsultasjon hos kiropraktor koster typisk 700 til 1 000 kr, oppfølgende behandling 450 til 700 kr.
Kiropraktor Martin Pran
Det kundene sier
Hva betyr dette? →Ennå for tynt anmeldelsesgrunnlag
Hvor mye bedriften legger åpent frem
Her finnes foreløpig for få vurderinger til å si noe sikkert.
SjekkScore
Ikke nok data til å beregne SjekkScore. Denne bedriften trenger minst 3 anmeldelser.
Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 14. juni 2026.
Tjenester
Ingen tjenester registrert ennå.
Er dette din bedrift?
Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.
- ✓Oppdater kontaktinfo og åpningstider
- ✓Vis priser og tjenester
- ✓Se hva som påvirker SjekkScore
Gratis å registrere. Ingen bindingstid.
Om Kiropraktor Martin Pran
Kiropraktor Martin Pran er en kiropraktorklinikk i Oslo.
Hva bør du vite om Kiropraktor Martin Pran?
Kiropraktor Martin Pran i Oslo scorer 0/100 på SjekkScore, under byens snitt på 64.
Hvilke behandlinger tilbyr Kiropraktor Martin Pran?
Vi har foreløpig ikke registrert spesifikke behandlinger for Kiropraktor Martin Pran. Kontakt klinikken direkte for informasjon om behandlingstilbudet. De fleste kiropraktorklinikker tilbyr førstegangskonsultasjon med undersøkelse, leddjustering og bløtvevsbehandling, og mange har i tillegg trykkbølge- og nålebehandling.
Priser hos Kiropraktor Martin Pran
Vi har foreløpig ingen prisdata for Kiropraktor Martin Pran. Kiropraktorpriser avhenger av behandlingstype og varighet, typisk 450 til 700 kr per oppfølgingstime. Klinikker med synlige priser får høyere SjekkScore.
Hva sier pasientene om Kiropraktor Martin Pran?
Kiropraktor Martin Pran har foreløpig ingen registrerte Google-anmeldelser. Uten anmeldelser baseres SjekkScore på pristransparens, digital tilstedeværelse og behandlingstilbud. Snittet i Oslo er 4.8 stjerner.
HELFO-stønad og rettigheter
Du kan gå rett til Kiropraktor Martin Pran uten henvisning. Kiropraktorer har selvstendig henvisningsrett til MR, røntgen og spesialist, og kan sykmelde i inntil 12 uker. HELFO-stønaden er en fast sats per behandling (inntil 14 per år), mens mellomlegget betales av deg og ikke inngår i frikortordningen. Spør Kiropraktor Martin Pran om de har direkteoppgjør med HELFO. Uten direkteoppgjør må du selv kreve stønaden refundert.
Hvor finner du Kiropraktor Martin Pran?
Kiropraktor Martin Pran har lokaler i Fyrstikkalléen 3b, 1661 Oslo. Åpent hverdager 08:00 til 18:00. Stengt lørdag. Ring klinikken for å bestille time. Besøk Kiropraktor Martin Pran sine nettsider for mer informasjon.
Trenger du kiropraktor i Oslo? Kiropraktor Martin Pran tilbyr 0 behandlinger. Ring klinikken for time.
Kontakt og beliggenhet
Andre kiropraktorer i Oslo
Ofte stilte spørsmål
Ingen henvisning nødvendig. Du bestiller time direkte hos Kiropraktor Martin Pran, og HELFO-stønaden gjelder uansett. Kiropraktorer har selvstendig henvisningsrett til bildediagnostikk og spesialist.
Ja, kiropraktoren hos Kiropraktor Martin Pran kan skrive sykmelding i inntil 12 uker for muskel- og skjelettplager. Trenger du utredning, kan kiropraktoren henvise direkte til MR, røntgen eller spesialist.
Delvis. HELFO gir en fast stønadssats per kiropraktorbehandling, inntil 14 behandlinger per kalenderår, uten krav om henvisning. Mellomlegget betaler du selv, og det teller ikke mot frikortet. Sjekk om Kiropraktor Martin Pran har direkteoppgjør med HELFO, slik at stønaden trekkes fra regningen.
Kiropraktoren hos Kiropraktor Martin Pran behandler primært med leddjustering og manipulasjon, ofte kombinert med bløtvevsbehandling. Kiropraktorer har henvisnings- og sykmeldingsrett, og HELFO gir delvis stønad. Fysioterapeuter vektlegger trening og rehabilitering, og egenandelen teller mot frikort hvis de har driftsavtale. Naprapater kombinerer bløtvevs- og leddbehandling, men er helprivate. Valget avhenger av plagene dine og hvilken tilnærming du foretrekker.
Nei, knekkelyden er ufarlig. Lyden oppstår når trykket i leddvæsken endres raskt under en leddjustering, ikke fordi noe «knekker» i skjelettet. Kiropraktorene hos Kiropraktor Martin Pran er autorisert helsepersonell med lang utdanning i nettopp denne behandlingsformen.
Kiropraktor Martin Pran ser ikke ut til å ha nettbooking. Ta kontakt per telefon. Sjekk klinikkens nettside for oppdatert info.
Kiropraktor Martin Pran har SjekkScore 0/100, 64 poeng under snittet i Oslo. Scoren bygger på pasientanmeldelser (45 prosent), pristransparens (25 prosent), tjenestetilbud (20 prosent) og digital tilstedeværelse (10 prosent).
Diskusjoner om Kiropraktor Martin Pran
Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet
Ingen diskusjoner om Kiropraktor Martin Pran ennå
Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.
Diskuter denne bedriften