LEA MASSAGE THERAPIST oppgir ikke priser på nett. Kontakt klinikken og spør om pris for den lengden du ønsker, siden varigheten er den viktigste prisdriveren.
LEA MASSAGE THERAPIST
Åpenhet i praksis
Hva betyr dette? →Folk trives, 4,5 fra 16 kunder
Lav score fordi priser, online booking, tjenesteoversikt og nettside mangler
Folk er tydelig fornøyde her, og 16 anmeldelser med 4,5 i snitt sier sitt.
SjekkScore: detaljert oversikt
Om metodikken →Kundetilfredshet
63/100Pristransparens
0/100Digital tilstedeværelse
8/100Tjenestetilbud
0/100Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 30. juli 2026.
Tjenester
Ingen tjenester registrert ennå.
Er dette din bedrift?
Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.
- ✓Oppdater kontaktinfo og åpningstider
- ✓Vis priser og tjenester
- ✓Se hva som påvirker SjekkScore
Gratis å registrere. Ingen bindingstid.
Om LEA MASSAGE THERAPIST
LEA MASSAGE THERAPIST er en massasjeklinikk i Sandnes. LEA MASSAGE THERAPIST oppnår SjekkScore 32 av 100, basert på 16 anmeldelser, behandlingstilbud, priser og digital tilstedeværelse.
Om LEA MASSAGE THERAPIST i Sandnes
16 Google-anmeldelser gir 4.5 av 5 stjerner. LEA MASSAGE THERAPIST i Sandnes har SjekkScore 32/100, nær byens gjennomsnitt på 40.
Hva sier kundene om LEA MASSAGE THERAPIST?
LEA MASSAGE THERAPIST har 16 Google-anmeldelser med vurdering 4.5 av 5 stjerner. Snittet i Sandnes er 4.6 stjerner. Anmeldelsene gir et representativt bilde av hvordan kundene opplever besøket.
Hva koster massasje hos LEA MASSAGE THERAPIST?
Prisinformasjon for LEA MASSAGE THERAPIST er ikke registrert. I massasjebransjen settes prisen per behandling, med varigheten som viktigste faktor, og noen former som gravidmassasje eller hot stone kan ligge litt over de vanlige øktene.
Behandlinger hos LEA MASSAGE THERAPIST
Vi mangler en oversikt over behandlingene hos LEA MASSAGE THERAPIST. Ta kontakt for et oppdatert tilbud. Vanlige valg i bransjen er klassisk massasje, dypvevsmassasje og idrettsmassasje, og mange klinikker tilbyr i tillegg gravidmassasje og korte økter for bedrifter.
Slik velger du behandling hos LEA MASSAGE THERAPIST
Uten registrerte behandlingsformer for LEA MASSAGE THERAPIST er det beste rådet å beskrive hva du vil ha ut av timen. Ønsker du å slappe av, eller kjenner du deg spent i nakke og skuldre? Svaret avgjør både trykk og lengde på økten.
Praktisk om besøket
Ta kontakt med LEA MASSAGE THERAPIST for å finne et ledig tidspunkt. Sett av litt tid før og etter selve behandlingen, slik at du rekker en kort prat om hva du ønsker og ikke må hoppe rett videre.
Nevn graviditet, ferske skader, hudplager og faste medisiner før dere starter. Ved tvil om noe helsemessig bør du snakke med lege først.
Beliggenhet og kontakt
Besøksadressen til LEA MASSAGE THERAPIST er Engvegen 2, 4055 Sola. Åpent hverdager 10:00 til 20:00. Lørdag: 11:00 til 19:00. LEA MASSAGE THERAPIST tar imot kunder etter avtale.
Hvordan er LEA MASSAGE THERAPIST vurdert?
Vi vurderer alle massasjeklinikker etter samme mal. Kundetilfredshet fra Google-anmeldelser veier tyngst, deretter kommer pristransparens, digital tilstedeværelse og behandlingstilbud. Det er kundetilfredshet som løfter denne profilen mest. LEA MASSAGE THERAPIST har 32/100, mot 40 i snitt i Sandnes.
LEA MASSAGE THERAPIST har SjekkScore 32/100 og 0 behandlinger. Ring klinikken for å avtale time.
Kontakt og beliggenhet
Andre massasjeklinikker i Sandnes
Ofte stilte spørsmål
Vanlige lengder er 30, 60 og 90 minutter. En halvtime brukes gjerne på ett område som nakke og skuldre, mens en time rekker over hele kroppen.
Grovt sagt: klassisk massasje for avspenning, dypvev og triggerpunkt for stram muskulatur, idrettsmassasje for restitusjon, og thaimassasje for tøying med klærne på.
Du bestemmer trykket. Mange tror hardere er bedre, men et trykk du spenner deg mot gir sjelden et godt resultat. Be behandleren justere underveis.
Frekvensen bestemmer du selv ut fra behov og budsjett. En vanlig tilnærming er tettere besøk i en travel periode, deretter et jevnt vedlikehold.
Behandleren trenger å vite om graviditet, nylige skader og hudplager, og gjerne hva du ønsker å oppnå med timen. Da blir behandlingen tilpasset deg.
Du betaler selv, og du kan bestille time direkte. Massør er ikke en beskyttet tittel i Norge, og behandlingen gir ikke rett til refusjon fra det offentlige.
LEA MASSAGE THERAPIST har 4.5 av 5 stjerner basert på 16 Google-anmeldelser. Tilbakemeldingene er svært gode. Snittet i Sandnes er 4.6.
Diskusjoner om LEA MASSAGE THERAPIST
Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet
Ingen diskusjoner om LEA MASSAGE THERAPIST ennå
Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.
Diskuter denne bedriften