Mjøndalen Tannlegesenter
Det kundene sier
Hva betyr dette? →5,0 fra 22 anmeldelser
Full oversikt før kontakt
Sjeldent å se en tannlege i Drammen med så jevnt gode tilbakemeldinger.
SjekkScore: detaljert oversikt
Om metodikken →Kundetilfredshet
76/100Pristransparens
95/100Digital tilstedeværelse
47/100Tjenestetilbud
100/100Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 3. august 2026.
Tjenester og priser
Undersøkelse og forebygging
Behandlinger
Kosmetisk
Spesialist
Andre tjenester
Partiell protese, inkl. tannteknikers utgift Kr. 13185,-
Helprotese per kjeve, inkl. tannteknikers utgift Kr. 13185,-
Er dette din bedrift?
Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.
- Oppdater kontaktinfo og åpningstider
- Vis priser og tjenester
- Se hva som påvirker SjekkScore
- Vis scoren din på egen nettside med SjekkScore-merket
Gratis å registrere. Ingen bindingstid.
Om Mjøndalen Tannlegesenter
Moderne allmennpraksis tannlegesenter etablert i 1984. Spesialisert på å hjelpe pasienter med tannlegeskrekk. Over 40 års erfaring. Ligger i Øvre Tverrgate 6, Mjøndalen med universell utforming og lett tilgang.
Om Mjøndalen Tannlegesenter i Drammen
Mjøndalen Tannlegesenter i Drammen er blant topp-klinikkene med 83/100 på SjekkScore. Google-vurderingen er 5 av 5 basert på 22 anmeldelser. Klinikken tilbyr 17 behandlinger.
Blant prisene finner du fylling 1 flate fra 1 370 kr (1 flate) og rotfylling fra 5 530 kr (rotfylling).
Hvilke tannlegetjenester tilbyr Mjøndalen Tannlegesenter?
Mjøndalen Tannlegesenter dekker 17 behandlingstyper, blant annet Fylling 1 flate, Rotfylling, Akuttbehandling, Bedøvelse, Krone, Bittskinne og 11 flere tjenester.
16 av 17 tjenester har oppgitte priser.
Priser hos Mjøndalen Tannlegesenter
Hos Mjøndalen Tannlegesenter finner du priser for fylling 1 flate (fra 1 370 kr (1 flate)), rotfylling (fra 5 530 kr (rotfylling)), bedøvelse (290 kr) og krone (8 000 kr). Totalt 16 av 17 tjenester har publiserte priser.
Helfo sine refusjonstakster kan brukes som referanse.
Hva sier pasientene om Mjøndalen Tannlegesenter?
Mjøndalen Tannlegesenter har 22 Google-anmeldelser med vurdering 5 av 5 stjerner. Snittet i Drammen er 4.5 stjerner. Med 22 anmeldelser har klinikken et solid vurderingsgrunnlag.
Hvor finner du Mjøndalen Tannlegesenter?
Tannklinikken ligger i Øvre Tverrgate 6, 3050 Mjøndalen. Åpent hverdager 08:00 til 16:00. Stengt lørdag. Ring klinikken for å bestille konsultasjon. Oppdaterte priser og tjenester finnes på klinikkens nettsider.
Ønsker du time hos Mjøndalen Tannlegesenter? Ring klinikken for å avtale konsultasjon. Se priser og tjenester i oversikten over for å vite hva du kan forvente.
Kontakt og beliggenhet
Andre tannleger i Drammen
Ofte stilte spørsmål
Prisene hos Mjøndalen Tannlegesenter inkluderer fylling 1 flate fra 1 370 kr (1 flate), rotfylling fra 5 530 kr (rotfylling), bedøvelse 290 kr, krone 8 000 kr. Totalt 16 av 17 tjenester har oppgitte priser. Husk at du har rett til prisoverslag ved behandling over 2 000 kr.
Med 83/100 scorer Mjøndalen Tannlegesenter 17 poeng over snittet i Drammen. Kundetilfredshet (76/100) veier tyngst med 45%, fulgt av pristransparens (95/100, 25%), tjenestetilbud (100/100, 20%) og digital (47/100, 10%).
Mjøndalen Tannlegesenter har 5/5 stjerner basert på 22 Google-anmeldelser. Pasientene er gjennomgående fornøyde. Anmeldelsene veier tungt i SjekkScore med 45% vekt.
Hos Mjøndalen Tannlegesenter finner du 17 registrerte behandlinger: Fylling 1 flate, Rotfylling, Akuttbehandling, Bedøvelse, Krone, Bittskinne og 11 flere tjenester. Priser er tilgjengelig for 16 av disse.
Kontakt Mjøndalen Tannlegesenter direkte for å høre om de tar imot nye pasienter. Ring klinikken for å avtale konsultasjon. Mange tannklinikker har ventelister, så det kan lønne seg å ta kontakt tidlig.
Mjøndalen Tannlegesenter holder til i Øvre Tverrgate 6, 3050 Mjøndalen. Åpent hverdager 08:00 til 16:00. Se kartet på denne siden for nøyaktig beliggenhet og veibeskrivelse.
Om Mjøndalen Tannlegesenter tilbyr akuttbehandling avhenger av kapasitet. Ring klinikken for rask hjelp med akutt tannverk. Utenom åpningstid henvises du til tannlegevakten i Drammen.
Diskusjoner om Mjøndalen Tannlegesenter
Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet
Ingen diskusjoner om Mjøndalen Tannlegesenter ennå
Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.
Diskuter denne bedriften