Behandlingstilbudet hos Solum Fysioterapi & Akupunktur omfatter Akupunktur, Trykkbølge, Førstekonsultasjon/Undersøkelse, Personlig trening og Fysioterapi til barn og unge og totalt 8 tjenester. Se profilen for komplett oversikt.
Solum Fysioterapi & Akupunktur
Slik står bedriften
Hva betyr dette? →Kundetilfredshet, men på smalt grunnlag
Hvor mye bedriften deler digitalt
Vil du vite mer, kan du trygt danne deg ditt eget inntrykk med en telefon eller et besøk.
SjekkScore: detaljert oversikt
Om metodikken →Kundetilfredshet
58/100Pristransparens
57/100Digital tilstedeværelse
93/100Tjenestetilbud
90/100Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 12. juni 2026.
Tjenester og priser
Konsultasjon og undersøkelse
Behandling
Trykkbølgebehandling 600 kr. Dette er en tilleggstjeneste som pasienten betaler direkte.
Akupunktur 390 kr. Dette er en tilleggstjeneste som pasienten betaler direkte.
Trening og rehabilitering
Individuelt treningsopplegg 50 kr. Tilleggstjeneste.
Tillegg
Er dette din bedrift?
Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.
- ✓Oppdater kontaktinfo og åpningstider
- ✓Vis priser og tjenester
- ✓Se hva som påvirker SjekkScore
Gratis å registrere. Ingen bindingstid.
Om Solum Fysioterapi & Akupunktur
Solum Fysioterapi & Akupunktur er en fysioterapiklinikk i Skien med et godt utvalg av behandlinger. Solum Fysioterapi & Akupunktur oppnår SjekkScore 68 av 100, basert på 3 anmeldelser, pristransparens og behandlingstilbud. Behandlingstilbudet inkluderer blant annet akupunktur, trykkbølge, førstekonsultasjon/undersøkelse og personlig trening. Blant prisene: akupunktur 390 kr.
Solum Fysioterapi & Akupunktur i Skien
3 Google-anmeldelser gir 5 av 5 stjerner. Solum Fysioterapi & Akupunktur i Skien har SjekkScore 68/100. 8 behandlingstyper er registrert, 3 med pris.
Spesialområder: muskel- og skjelettplager, akupunktur og trykkbølgebehandling. akupunktur: 390 kr. trykkbølge: 600 kr.
Behandlinger hos Solum Fysioterapi & Akupunktur
Behandlingstilbudet hos Solum Fysioterapi & Akupunktur omfatter 8 registrerte tjenester, deriblant Akupunktur, Trykkbølge, Førstekonsultasjon/Undersøkelse, Personlig trening, Fysioterapi til barn og unge, Fysioterapi - Individuell behandling og 2 flere behandlinger.
3 av 8 behandlinger har oppgitte priser.
Hva koster fysioterapi hos Solum Fysioterapi & Akupunktur?
Prislisten hos Solum Fysioterapi & Akupunktur dekker 3 behandlinger, blant annet akupunktur (390 kr), trykkbølge (600 kr) og veiledet trening (50 kr).
3 av 8 behandlinger hos Solum Fysioterapi & Akupunktur har synlige priser. Se fullstendig oversikt i profilen.
Anmeldelser og kundetilfredshet
Solum Fysioterapi & Akupunktur har 3 Google-anmeldelser med vurdering 5 av 5 stjerner. Snittet i Skien er 4.8. Med 3 anmeldelser justeres kundetilfredshet konservativt i SjekkScore. Flere anmeldelser gir et mer presist bilde.
Beliggenhet og kontakt
Besøksadressen til Solum Fysioterapi & Akupunktur er Pelotongvegen 4, 3734 Skien. Åpent hverdager 08:00 til 16:00. Stengt lørdag. Solum Fysioterapi & Akupunktur tar imot pasienter etter avtale.
Solum Fysioterapi & Akupunktur i Skien: SjekkScore 68/100, 8 behandlinger. Ring klinikken for time. akupunktur fra 390 kr.
Kontakt og beliggenhet
Andre fysioterapeuter i Skien
Ofte stilte spørsmål
Hos Solum Fysioterapi & Akupunktur koster akupunktur (390 kr) og trykkbølge (600 kr). 3 behandlinger har publiserte priser.
Nei, du kan kontakte Solum Fysioterapi & Akupunktur direkte uten henvisning. Med legehenvisning får du HELFO-refusjon og lavere egenandel. Frikortgrensen er 3 278 kr per år.
Med 5/5 stjerner og 3 anmeldelser har Solum Fysioterapi & Akupunktur svært gode pasienttilbakemeldinger. Snittet i Skien er 4.8. SjekkScore er 68/100.
Online booking er ikke registrert for Solum Fysioterapi & Akupunktur. Kontakt klinikken direkte for timebestilling.
Solum Fysioterapi & Akupunktur scorer 68/100. Det er 15 poeng over snittet i Skien (snitt 53). Scoren baseres på anmeldelser, priser, tjenestetilbud og digital synlighet.
Diskusjoner om Solum Fysioterapi & Akupunktur
Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet
Ingen diskusjoner om Solum Fysioterapi & Akupunktur ennå
Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.
Diskuter denne bedriften