Hopp til innhold
SjekkScore
T

Tara Thai Massasje Nielsen

Solid og åpen
Behrens' gate 8A, 0257 Oslo
Sjekker åpningstid
Topp 5% SjekkScore i Oslo
4.9av 5
29 anmeldelser
Google-snitt i Oslo4.7
+0,2 over Google-snittet

Tillit og tydelighet

Hva betyr dette? →
Kundetilfredshet
4,9

Kundene gir 4,9 i snitt

SjekkScore · Åpenhet
73/100

Priser, tjenesteoversikt og nettside lagt tydelig frem

Kundetilfredshet79
Pristransparens91
Digital nærvær33
Tjenestetilbud77
Verifiserte åpningstiderPriser publisert20+ anmeldelserHar nettsideOnline booking

Åpen om priser og tjenester, og kundene virker fornøyde.

SjekkScore: detaljert oversikt

Om metodikken →

Kundetilfredshet

79/100
Vekt: 40%
God
Google-rating (Bayesian)
65/70
Antall anmeldelser
14/30

Pristransparens

91/100
Vekt: 25%
Utmerket
Prisdekning
40/40
Priskvalitet
24/25
Prisdetaljer
22/25
Prisbredde
5/10

Digital tilstedeværelse

33/100
Vekt: 20%
Svak
Har nettside
25/25
Google Business komplett
8/15
SSL/HTTPS
0/10
Online booking

Tjenestetilbud

77/100
Vekt: 15%
God
Klassisk massasje
22/22
Thaimassasje
18/18
Fotmassasje
15/15
Dypvevsmassasje
12/12
Idrettsmassasje
10/10
Aromaterapimassasje
0/14
Nakke-, skulder- og ryggmassasje
0/9

Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 30. juli 2026.

Google Maps

Tjenester og priser

Dypvevsmassasje
850 til 1 800 kr
Dypvevsmassasje 45 min45 min
850 kr

45 minutter. Thai massasje uten olje (på matte, med trykk og strekk) eller Thai massasje med olje (på benk, med glidende, dyp bearbeiding).

Dypvevsmassasje 60 min60 min
1 100 kr

60 minutter. Thai massasje uten olje (på matte, med trykk og strekk) eller Thai massasje med olje (på benk, med glidende, dyp bearbeiding). Mest populær varighet.

Dypvevsmassasje 90 min90 min
1 500 kr

90 minutter. Thai massasje uten olje (på matte, med trykk og strekk) eller Thai massasje med olje (på benk, med glidende, dyp bearbeiding).

Dypvevsmassasje 120 min120 min
1 800 kr

120 minutter. Thai massasje uten olje (på matte, med trykk og strekk) eller Thai massasje med olje (på benk, med glidende, dyp bearbeiding).

Klassisk massasje
850 til 1 800 kr
Klassisk massasje 45 min45 min
850 kr

45 minutter. Per behandling.

Klassisk massasje 60 min60 min
1 100 kr

60 minutter. Per behandling. Mest populær varighet.

Klassisk massasje 90 min90 min
1 500 kr

90 minutter. Per behandling.

Klassisk massasje 120 min120 min
1 800 kr

120 minutter. Per behandling.

Fotmassasje
900 kr
Fotmassasje 60 min60 min
900 kr
60 minutter. Per behandling.
Idrettsmassasje
1 100 til 1 500 kr
Idrettsmassasje 60 min60 min
1 100 kr

60 minutter. Per behandling.

Idrettsmassasje 90 min90 min
1 500 kr

90 minutter. Per behandling.

Tilbys også

Thaimassasje
Prisene er hentet fra forhandlerens nettsideVerifisert
Se priser på nettsiden

Er dette din bedrift?

Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.

  • Oppdater kontaktinfo og åpningstider
  • Vis priser og tjenester
  • Se hva som påvirker SjekkScore
SjekkScore Verifisert
Krev denne profilen

Gratis å registrere. Ingen bindingstid.

Om Tara Thai Massasje Nielsen

Tara Thai Massasje Nielsen er en massasjeklinikk i Oslo med et godt utvalg behandlinger. Med 73 av 100 på SjekkScore ligger Tara Thai Massasje Nielsen på eller over nivået i Oslo. Behandlingsformene omfatter blant annet klassisk massasje, dypvevsmassasje og idrettsmassasje. Oppgitte lengder er 45, 60, 90 og 120 minutter. Blant prisene: dypvevsmassasje fra 850 kr til 1 800 kr.

Om Tara Thai Massasje Nielsen i Oslo

Tara Thai Massasje Nielsen scorer 73/100 på SjekkScore, 26 poeng over snittet i Oslo (47). 29 Google-anmeldelser gir 4.9 av 5 stjerner. 5 behandlinger er registrert, 4 med pris.

Du finner blant annet klassisk massasje, dypvevsmassasje og idrettsmassasje. Behandlingene er oppgitt i lengder på 45, 60, 90 og 120 minutter. Dypvevsmassasje: fra 850 kr til 1 800 kr. Klassisk massasje: fra 850 kr til 1 800 kr.

Priser hos Tara Thai Massasje Nielsen

Behandlingene hos Tara Thai Massasje Nielsen har 4 oppgitte priser, deriblant dypvevsmassasje (fra 850 kr til 1 800 kr), klassisk massasje (fra 850 kr til 1 800 kr), fotmassasje (900 kr) og idrettsmassasje (fra 1 100 kr til 1 500 kr).

Varigheten er hoveddimensjonen i prisen. En kort økt på en halvtime brukes gjerne på ett område, mens en time eller halvannen gir tid til hele kroppen. Behandlingene er oppgitt i lengder på 45, 60, 90 og 120 minutter. 3 behandlinger er delt opp i flere prisnivåer.

Slik velger du behandling hos Tara Thai Massasje Nielsen

Utvalget hos Tara Thai Massasje Nielsen omfatter klassisk massasje, dypvevsmassasje, idrettsmassasje og thaimassasje. Klassisk massasje er rolige, gjennomgående grep over hele kroppen, det vanligste valget når målet er avspenning. Dypvevsmassasje er fastere og mer konsentrert trykk mot muskulatur som har vært stram over tid.

Første gang er en time et trygt valg. Da rekker massøren både å kjenne seg fram og å jobbe grundig med et par områder.

Hva tilbyr Tara Thai Massasje Nielsen?

Tara Thai Massasje Nielsen tilbyr 5 behandlinger: Dypvevsmassasje, Klassisk massasje, Fotmassasje, Idrettsmassasje og Thaimassasje. Klinikken tilbyr også thaimassasje og soneterapi.

4 av 5 behandlinger har oppgitt pris. Behandlingsformen kan tilpasses underveis hvis du sier fra.

Hva sier kundene om Tara Thai Massasje Nielsen?

Tara Thai Massasje Nielsen har 29 Google-anmeldelser med vurdering 4.9 av 5 stjerner. Snittet i Oslo er 4.7 stjerner. Kundetilfredshet er den enkeltkategorien som veier tyngst i SjekkScore for massasjeklinikker.

Praktisk om besøket

Tara Thai Massasje Nielsen tar imot kunder etter avtale. Du beholder undertøyet på, og resten av kroppen dekkes til med håndkle eller laken underveis. Behandlingene er oppgitt i lengder på 45, 60, 90 og 120 minutter.

Vær åpen om hvor du er øm, om du er gravid og om du bruker medisiner. Behandleren kan da senke trykket eller hoppe over et område.

Hvor finner du Tara Thai Massasje Nielsen?

Tara Thai Massasje Nielsen har lokaler i Behrens' gate 8A, 0257 Oslo. Åpent hverdager 10:00 til 19:00. Lørdag: 10:00 til 17:00. Ring klinikken for å avtale et tidspunkt. Besøk nettsidene til Tara Thai Massasje Nielsen for flere detaljer.

Om vurderingen

SjekkScore er vår egen vurdering, ikke klinikkens egen markedsføring. Scoren bygger på fire kategorier: kundetilfredshet fra offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser, pristransparens, digital tilstedeværelse og bredden i behandlingstilbudet. Kundetilfredshet veier tyngst. Sterkeste kategori for Tara Thai Massasje Nielsen er pristransparens.

Ta kontakt med Tara Thai Massasje Nielsen for å avtale time. dypvevsmassasje fra 850 kr til 1 800 kr. Se profilen for 5 behandlinger og 4 priser.

Kontakt og beliggenhet

Behrens' gate 8A, 0257 Oslo
Sjekker åpningstid
Mandag10:00 – 19:00
Tirsdag10:00 – 19:00
Onsdag10:00 – 19:00
Torsdag10:00 – 19:00
Fredag10:00 – 19:00
Lørdag10:00 – 17:00
SøndagStengt

Andre massasjeklinikker i Oslo

Ofte stilte spørsmål

Tara Thai Massasje Nielsen tilbyr 5 behandlinger: Dypvevsmassasje, Klassisk massasje, Fotmassasje, Idrettsmassasje og Thaimassasje. Behandlingsformer som er registrert: klassisk massasje, dypvevsmassasje og idrettsmassasje.

Priseksempler hos Tara Thai Massasje Nielsen: dypvevsmassasje (fra 850 kr til 1 800 kr), klassisk massasje (fra 850 kr til 1 800 kr), fotmassasje (900 kr). Totalt 4 av 5 behandlinger har synlig pris.

Hos Tara Thai Massasje Nielsen er 45, 60, 90 og 120 minutter oppgitt. De fleste velger en time. En halvtime passer når du vil ha ett område behandlet, mens halvannen time gir rom for både helkropp og ekstra arbeid der du er stram.

Navnene varierer mellom klinikker, men skillet går mellom rolig helkropp og fastere arbeid på et avgrenset område. Beskriv hva du ønsker, så anbefaler behandleren form. Hos Tara Thai Massasje Nielsen er blant annet klassisk massasje, dypvevsmassasje og idrettsmassasje registrert.

Nei, det skal ikke gjøre vondt. Ved fastere trykk er en mild ømhet vanlig, og noen kjenner seg litt støl dagen etter, omtrent som etter en treningsøkt.

Det varierer fra person til person. Spør Tara Thai Massasje Nielsen om hva de anbefaler etter første behandling, og juster etter hvordan du kjenner deg.

Si fra om du er gravid, nylig er operert, har sår, utslett eller andre hudplager, eller bruker blodfortynnende. Behandleren kan da tilpasse trykket eller la et område være.

Du betaler selv, og du kan bestille time direkte. Massør er ikke en beskyttet tittel i Norge, og behandlingen gir ikke rett til refusjon fra det offentlige.

Med 4.9 av 5 stjerner og 29 anmeldelser har Tara Thai Massasje Nielsen svært gode tilbakemeldinger. Snittet i Oslo er 4.7. SjekkScore er 73/100.

Diskusjoner om Tara Thai Massasje Nielsen

Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet

Ingen diskusjoner om Tara Thai Massasje Nielsen ennå

Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.

Diskuter denne bedriften