Tenner og Trivsel publiserer foreløpig ikke priser på nett. Kontakt klinikken direkte for prisoverslag. Tannlegepriser varierer mellom klinikker, og Helfo sine takster gir en referanse for hva standardbehandlinger bør koste.
Tenner og Trivsel
Tillit og tydelighet
Hva betyr dette? →4,5 stjerner sier sitt om opplevelsen
Priser, online booking og tjenesteoversikt er ikke lagt ut ennå
Her kan du trygt lene deg på anmeldelsene, 4,5 fra 15 er et solid signal.
SjekkScore: detaljert oversikt
Om metodikken →Kundetilfredshet
59/100Pristransparens
0/100Digital tilstedeværelse
47/100Tjenestetilbud
0/100Kundetilfredshet er basert på offentlig tilgjengelige Google-anmeldelser. Sist oppdatert 3. august 2026.
Tjenester
Ingen tjenester registrert ennå.
Er dette din bedrift?
Ta kontroll over profilen din og vis deg fra din beste side.
- Oppdater kontaktinfo og åpningstider
- Vis priser og tjenester
- Se hva som påvirker SjekkScore
- Vis scoren din på egen nettside med SjekkScore-merket
Gratis å registrere. Ingen bindingstid.
Om Tenner og Trivsel
Tannklinikk lokalisert på Armauer Hansens vei 11 i Stavanger
Om Tenner og Trivsel i Stavanger
Med SjekkScore 39/100 ligger Tenner og Trivsel under snittet blant tannleger i Stavanger. Klinikken har 0 tjenester. 15 anmeldelser. Flere publiserte priser og anmeldelser kan løfte scoren.
Tjenester hos Tenner og Trivsel
Vi har foreløpig ikke registrert spesifikke tjenester for Tenner og Trivsel. Kontakt klinikken direkte for informasjon om behandlingstilbudet. De fleste tannklinikker tilbyr undersøkelse, tannrens, fylling og røntgen som standardtjenester.
Hva koster tannbehandling hos Tenner og Trivsel?
Tenner og Trivsel publiserer foreløpig ikke priser på nett. Tannlegepriser i Norge er ikke regulert, og varierer betydelig mellom klinikker. Helfo sine takster gir et referansepunkt. Kontakt klinikken for pristilbud.
Anmeldelser og kundetilfredshet
Tenner og Trivsel har 15 Google-anmeldelser med vurdering 4.5 av 5 stjerner. Snittet i Stavanger er 4.4 stjerner. Anmeldelsene gir et representativt bilde av pasientopplevelsen.
Beliggenhet og kontakt
Du finner Tenner og Trivsel i Armauer Hansens vei 11, 4011 Stavanger. Åpent hverdager 08:00 til 15:30. Stengt lørdag. Tenner og Trivsel tar imot pasienter etter avtale.
Klar for en tannlegetime? Tenner og Trivsel tar imot bestillinger per telefon. Sammenlign gjerne med andre tannklinikker i byen for å finne det beste tilbudet.
Kontakt og beliggenhet
Andre tannleger i Stavanger
Ofte stilte spørsmål
Tenner og Trivsel har SjekkScore 39 av 100, 26 poeng under snittet i Stavanger. Fordelingen: kundetilfredshet 59/100 (45%), pristransparens 0/100 (25%), digital tilstedeværelse 47/100 (10%) og tjenestetilbud 0/100 (20%).
Tenner og Trivsel har 15 Google-anmeldelser med snittvurdering 4.5 av 5 stjerner. Flere anmeldelser vil gi et mer komplett bilde. Kundetilfredshet utgjør 45% av SjekkScore, den viktigste kategorien.
De fleste tannklinikker tar imot nye pasienter. Ring Tenner og Trivsel for å høre om ledig kapasitet.
Tenner og Trivsel holder til i Armauer Hansens vei 11, 4011 Stavanger. Åpent hverdager 08:00 til 15:30. Se kartet på denne siden for nøyaktig beliggenhet og veibeskrivelse.
For akutt tannverk, kontakt Tenner og Trivsel så tidlig som mulig på dagen. Mange klinikker prioriterer akuttpasienter. Utenom åpningstid, ring tannlegevakten.
Diskusjoner om Tenner og Trivsel
Erfaringer, spørsmål og råd fra fellesskapet
Ingen diskusjoner om Tenner og Trivsel ennå
Har du en erfaring å dele eller et spørsmål? Start den første diskusjonen.
Diskuter denne bedriften